Ga naar de inhoud

Modint webinar – probleemloos sample zendingen versturen

Dinsdag 30 augustus 2022: 09.30 – 11.00 uur. Om veiligheidsredenen voert de douane extra controles uit op correcte goederenomschrijving van zendingen. Het is belangrijk dat u uw digitale invoice data op de juiste manier indient, voordat uw zending vertrekt naar de bestemming. Op deze manier kunnen de autoriteiten uw zendingen vooraf snel goedkeuren.

Om ervoor te zorgen dat je (internationale) sample zendingen soepel verlopen en zonder enige problemen door de douane komen, is het belangrijk om je goed voor te bereiden. Modint Logistiek organiseert daarom in samenwerking met DHL Express een webinar ‘Probleemloos sample zendingen versturen’ op dinsdag 30 augustus om 9.30 uur.

Save the date of meld je vast aan via deze LINK (opent in nieuw tabblad)

Het laatste nieuws

What’s Up – De olifant in de kamer: Hoe overproductie te bestrijden

Het voor u verzamelde bedrijfs- en economische nieuws uit de sector - 12 maart 2026

Uitnodiging bijeenkomst werkgroep Sociale Zaken: bespreking komende cao-onderhandelingen

Op maandag 18 mei 2026 komt de werkgroep Sociale Zaken bijeen om input op te halen in aanloop naar de komende onderhandelingen over de cao MITT. Modint-leden binnen de MITT-sector zijn van harte welkom.

Corporate Responsibility Update nr. 2, 2026

Circular Economy Act & Responsible Fashion: Policy , Practice and Progress