Dag van de BHV
Het brandalarm gaat af, een medewerker wordt onwel of iemand verwondt zich aan apparatuur. Wie helpt er dan bij de ontruiming van het pand en verleent eenvoudige eerste hulp tot de hulpdiensten zijn gearriveerd? Juist, de bedrijfshulpverlener (BHV’er).
De Arbeidsomstandighedenwet verplicht werkgevers maatregelen te nemen om risico’s op het gebied van de gezondheid en veiligheid te beperken of te voorkomen. In dat kader wijs je één of meer BHV’ers aan. Dit komt ook terug in de Risico-Inventarisatie en Evaluatie (RI&E).
Op maandag 6 november is het de dag van de BHV. Dé dag om BHV’ers in het zonnetje te zetten, te bedanken voor hun inzet en aandacht te vragen voor de veiligheid op de werkvloer.
Korting op cursusaanbod BHV.nl
Modint helpt je graag op weg om een veiligere werkomgeving te creëren. Daarom krijg je als lid minimaal 25% korting op het cursusaanbod van BHV.nl.
Vul het contactformulier in voor meer informatie hierover.
Het laatste nieuws

Safety & Compliance Update nr. 4, 2025
Ginetex Ipsos barometer shows negative impact of digital labelling

Kamer neemt actie tegen ultrafast fashion
De Tweede Kamer heeft vandaag met brede steun een motie aangenomen om op te treden tegen ultrafast fashion.

What’s Up – Kamer neemt actie tegen ultrafast fashion
Het voor u verzamelde bedrijfs- en economische nieuws uit de sector - 5 juni