Ga naar de inhoud

Modint Academy bezoekt Skills The Finals 2025

Op 20 en 21 maart 2025 bezocht Modint Academy het indrukwekkende Skills The Finals-evenement in de RAI Amsterdam. Dit grootschalige beroepenevenement bracht talentvolle mbo- en vmbo-studenten samen om hun vaardigheden te tonen in meer dan 60 vakwedstrijden. Voor ons als opleider binnen de mode-, textiel- en tapijtsector was dit een inspirerende kans om jong vakmanschap in actie te zien en te ontdekken hoe toekomstig talent zich ontwikkelt. 

Een blik op de toekomst van vakmanschap 
Tijdens ons bezoek hebben we niet alleen de wedstrijden gevolgd, maar ook de LOB Experience (LOBX) verkend. Hier konden bezoekers zelf diverse beroepen uitproberen. Vooral de technische en creatieve toepassingen in mode en interieur trokken onze aandacht. We zagen jonge talenten werken met innovatieve materialen en duurzame productietechnieken, een thema dat perfect aansluit bij de visie van Modint Academy. 

Een ander hoogtepunt was het Special International Course Programme, waar werd gesproken over de toekomst van vakonderwijs en de integratie van duurzaamheid en technologie. Als Modint Academy zetten we ons in om onze opleidingen voortdurend te vernieuwen en dit evenement bood waardevolle inzichten over hoe we nieuwe vaardigheden en technieken in onze trainingen kunnen verwerken. 

Samenwerking met het bedrijfsleven 
Skills The Finals liet opnieuw zien hoe belangrijk de samenwerking tussen onderwijs en het bedrijfsleven is. Het enthousiasme en de ambitie van de jonge deelnemers benadrukten de noodzaak van goede begeleiding en praktijkgerichte opleidingen. Dit sterkt ons in onze missie om een brug te slaan tussen talentvolle studenten en de mode- en textielindustrie. 

Met veel nieuwe ideeën en inspiratie kijken we terug op een geslaagd bezoek aan Skills The Finals. We blijven ons inzetten om talent te ondersteunen en een duurzame toekomst voor de sector te realiseren. 

Het laatste nieuws

Safety & Compliance Update nr. 6, 2025

Missed MODINT's GPSR workshop? Not a problem, Second workshop September 4th

Trade Policy & Customs Update nr. 7, 2025

Short update on the situation and a possible deal between the EU and US - 16th July

What’s Up – Inditex updates its requirements for suppliers to ensure higher sustainability standards

Het voor u verzamelde bedrijfs- en economische nieuws uit de sector - 14 juli