Modint
         Modint




Inloggen 30 - 07 - 2010
Nederlands  English  Deutsch


Mijn modules




Wondervezel voorkomt ladders

22-10-2009


De angst om ergens achter te blijven haken en het gedoe met nagellak rond gaatjes zijn binnenkort verleden tijd dankzij de laddervrije panty. De jurken en rokken hoeven deze herfst niet in de kast te blijven liggen, als het aan Invista ligt. De vezelproducent en eigenaar van het merk Lycra, beweert de technologie te hebben gevonden om ladders in panty’s te voorkomen, meldt het Belgische Knack.

 

Op een congres werd de Lycra Fusion-vezel voorgesteld, een vezel die sterk genoeg zou zijn om ladders in kousen te voorkomen. Om de panty te promoten heeft Invista een reclamecampagne bedacht waarbij vrouwen in panty’s tussen cactussen en rozendoornen wandelen. Volgend jaar zullen verschillende grote pantymerken de nieuwe techniek gaan toepassen, voorspelt Invista. dat je ergens achter blijft haken en het gedoe met nagellak om te voorkomen dat het gaatje een ladder wordt; met de nieuwe panty van Ivista hoeven vrouwen zich geen zorgen meer te maken om ladders.

 

Bron: De Telegraaf online



   Contact met Modint Contact met Modint    Email dit artikel naar een bekende E-mail    print this page Print    Terug naar vorige pagina Terug naar vorige pagina    Top Top
 Volgende... Er zijn 162 gerelateerde artikelen    >> Eerste pagina     >> Laatste pagina
   76. Kledingprijzen stijgen iets in oktober
   77. Adidas voorzichtig optimistisch
   78. CBW-Mitex Modemonitor: omzet september valt tegen
   79. Minder omzet en winst voor Boss
   80. Mango gaat uitbreiden
 > 81. Wondervezel voorkomt ladders
   82. Eurocommerce tegen label
   83. Einde voor Quelle
   84. Meer kledingaanbod AH
   85. Handelaren willen af van heffing op schoenen
   86. Winnaars Beste Winkelketen 2009


Watch! Creditmanagement online
Modint
MODINT Retaildata, marketing databases
Modint
Log hier in bij MODINT Arbo
Modint
Modint Betaalgarantie